Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb

Philips 3000 Serisi S3144/00 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Philips 3000 Serisi Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru Kullanım, 5D Esnek Başlık, PowerCut Bıçaklar, Hassas Ciltler İçin, S3144/00

Satıcı: KRAFT DTM

2.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 2499
Philips 3000 Serisi Islak & Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi - S3144/00 siyah

Satıcı: kolaysepet

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 2449.00
Philips S3144/00 Islak Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi

Satıcı: Nar724

2.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2559.00
Philips S3144/00 Shaver 3000 Series Tıraş Makinesi

Satıcı: parcafabrikasi

2.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2784.00
Shaver 3000 Serisi S3144/00 Islak ve Kuru Tıraş Makinesi 2.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2859
Philips 3000 Serisi Islak & Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi - S3144/00 siyah

Satıcı: otomatikportakal

2.870,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 2870.13
Philips 3000 Serisi Tıraş Makinesi S3144/00,Sinekkaydı Tıraş,Islak ve Kuru Kullanım,Hassas Düzeltici

Satıcı: Otomatik Portakal

3.063,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 3063.46
Philips Series 3000 S3144/00 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

3.390,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 3390.15
Philips 3000 Serisi Islak ve Kuru Tıraş Makinesi S3144/00 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3699.00
Philips S3144/00 3000 Serisi Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3699.00
Philips S3144/00 3000 Serisi Islak ve Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi

10 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 3699.00
Philips S3144/00 Shaver 3000 Series Tıraş Makinesi

Satıcı: Elis Concept

3.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 3950.00
Philips S3144/00 Shaver 3000 Series Tıraş Makinesi

Satıcı: Bluewise Teknoloji

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 3999.00
Philips Shaver 3000 Series Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi S3144/00 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 8999.00

Philips 3000 Serisi S3144/00 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips 3000 Serisi S3144/00 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Philips 3000 Serisi S3144/00 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Sakal Kesme Makinesi
• Kullanım Alanları Sinekkaydı
• Kullanım Şekli Kablosuz
• Islak Kullanım Var
• Tamamen Yıkanabilme Var
• Diğer Özellikler Koruyucu Kapak Cilt Koruma Sistemi Hareket Edebilen Oynar Başlık Kendi Kendini Bileyleyen Bıçaklar Paslanma Önleyici Tıraş Sistemi Temizleme Fırçası 5 Yönde Esneyen Oynar Başlıklar

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 60 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Döner Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı
• Renk Seçenekleri Lacivert

Philips 3000 Serisi S3144/00 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.