Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Philips 3000X Serisi X3063/00 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

PHILIPS X3063/00 SHAVER ISLAK KURU TRAŞ MAKİNESİ

Satıcı: TAŞARAVM

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2409
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

2.211,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2211.70
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak & Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

2.235,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 2235.14
Philips 3000X Serisi Islak & Kuru Elektrikli Tiras Makinesi - X3063/00 mavi

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT

2.290,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2290.71
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 2299.00
Philips X3063/00 Islak Kuru Tıraş Makinesi Siyah

Satıcı: Derkashop

2.326,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2326.06
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak & Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: Derkashop

2.348,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2348.10
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

2.347,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2357.85
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak Kuru Tıraş Makinesi Mavi

Satıcı: Derka Shop

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2599.00
Philips X3063/00 3000X Serisi Islak & Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.670,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2680.64
Philips 3000X Serisi Islak & Kuru Elektrikli Tiras Makinesi - X3063/00 mavi

Satıcı: watchmarket

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 2790.00
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak & Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: Derka Shop

2.920,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 2920.14
Philips X3063/00 Shaver 3000x Series Islak Ve Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 3879.03
Philips 3000X Serisi X3063/00 Islak Kuru Tıraş Makinesi Mavi

Satıcı: Gelenalsin

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5599.00

Philips 3000X Serisi X3063/00 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips 3000X Serisi X3063/00 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Philips 3000X Serisi X3063/00 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Sakal Kesme Makinesi
• Kullanım Alanları Sinekkaydı
• Kullanım Şekli Kablosuz
• Islak Kullanım Var
• Tamamen Yıkanabilme Var
• Diğer Özellikler Koruyucu Kapak Cilt Koruma Sistemi Kendi Kendini Bileyleyen Bıçaklar Paslanma Önleyici Tıraş Sistemi Temizleme Fırçası 3D Hareketli Tıraş Başlıkları

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 40 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Döner Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı
• Renk Seçenekleri Mavi

Philips 3000X Serisi X3063/00 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.