Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Philips 9000 Serisi MG9532/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Philips 9000 Serisi Erkek Bakım Seti, 16'sı 1 Arada, Yüz Saç ve Vücut için, Su Geçirmez, Şarjlı Tıraş Makinesi, MG9532/15

Satıcı: Amazon.com.tr

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3809.05
Philips 16'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti MG9532/15-yüz/saç/vücut (ISLAK/KURU KULLANIM) gri

Satıcı: mediamarkt

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 4099.00
Philips 16'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti MG9532/15-yüz/saç/vücut (ISLAK/KURU KULLANIM) gri

Satıcı: Gittigider

4.175,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 4175.13
Philips Mg9532/15 16'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 4199.00
Philips 9000 Serisi Mg9532/15 16'sı 1 Arada Erkek Bakım Kiti 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4199.00
Philips MG9532/15 Erkek Bakım Seti

9 yorum

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 4199.00
Philips MG9532/15 16in1 Islak Kuru Erkek Bakım Seti

Satıcı: Hesaplı Mağaza

4.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 4729.00
Philips Mg9532/15 16İn1 Islak Kuru Erkek Bakım Seti

Satıcı: Hesaplı Ürünler

4.771,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 4771.10
Philips 16'Sı 1 Arada Erkek Bakım Seti Mg9532/15 Şarjlı Kullanım 120 Dk Süreli Gri Siyah

Satıcı: Bizegel

7.403,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 7403.70

Philips 9000 Serisi MG9532/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips 9000 Serisi MG9532/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Philips 9000 Serisi MG9532/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Philips 9000 Serisi MG9532/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.