Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
600 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Philips BT3206/14 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Philips Bt3206/14 Sakal Düzeltici Beardtrimmer Series 3000

Satıcı: Son Fırsat

1.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1385.00
Philips Bt3206/14 Sakal Düzeltici Beardtrimmer Series 3000

Satıcı: Denkel

1.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1394.00
Philips Bt3206/14 Sakal Düzeltme Ve Şekillendirme Makinesi Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1499.00
Philips Bt3206/14 Beardtrimmer Sakal Kesme Ve Düzeltme Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.695,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1695.60
Philips 3000 Serisi Bt3206/14 Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: parcafabrikasi

1.739,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1739.10
Philips BT3206/14 Beardtrimmer 3000 Series Sakal Kesme Makinesi gri

Satıcı: MakroReyon

1.739,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1739.13
Philips BT3206/14 Sakal düzeltici Beardtrimmer ser

Satıcı: Makroreyon

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1799.00
Philips BT3206/14 Kablosuz Islak/Kuru Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: MakroReyon

1.823,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1823.04
Philips BT3206/14 Beardtrimmer Sakal Kesme ve Düzeltme Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.819,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1829.09
Philips 3000 Serisi BT3206/14 Sakal Kesme Makinesi beyaz

Satıcı: n11

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 1899.00
Philips BT3206/14 Kablosuz Islak/Kuru Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.065,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2065.50
Philips BT3206/14 Sakal Düzeltici Beardtrimmer series 3000

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.135,62 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2145.62
Philips Bt3206/14 Beardtrimmer 3000 Series Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

2.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 2195.00
Philips BT3206/14 Sakal Düzeltici, Beardtrimmer Series 3000, Beyaz

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 2605

Philips BT3206/14 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips BT3206/14 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

600 dk
Yok
Adaptör
Var

Philips BT3206/14 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 45 dk
• Tam Şarj Süresi 600 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri Sakal Tarağı
• Renk Seçenekleri Gri

Philips BT3206/14 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.