Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb

Philips MG5950/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Philips Series 5000 - Hepsi Bir Arada Çim Biçme Makinesi, 12'si 1 Arada Çok Stil Yüz, Baş ve Vücut için Tek Takım ve 14 Kesme Yüksekliği (0,5-16 mm) (MG5950/15)

Satıcı: BÜYÜKK FIRSAT

2.857,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2867.19
Philips MG5950/15 Erkek Bakım Seti 11 i Birarada

Satıcı: GREENHOUSE

2.663,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2663.27
Philips MG5950/15 Erkek Bakım Seti 11 i Birarada

Satıcı: dükkan45

2.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 2698.00
Philips 5000 Serisi MG5950/15 12'si 1 Tıraş Seti

Satıcı: ZerdaHome

2.744,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2744.64
Philips 5000 Serisi MG5950/15 12'si 1 Tıraş Seti

Satıcı: Otomatik Portakal

2.819,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 2819.06
Philips 5000 Serisi Mg5950/15 12'Si 1 Arada Erkek Bakım Seti

Satıcı: AYMETDTM

2.870,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2870.10
Philips 5000 Serisi MG5950/15 12'si 1 Arada Erkek Bakım Seti gri

Satıcı: gizerler

2.879,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 2879.50
Philips 5000 Serisi Mg5950/15 12'Si 1 Arada Erkek Bakım Seti

Satıcı: Gizerler

2.879,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2879.50
Philips 5000 Serisi MG5950/15 12'si 1 Tıraş Seti

Satıcı: Zerdahome

3.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 3150.00
Philips 5000 Serisi MG5950/15 12'si 1 Arada Erkek Bakım Seti gri

Satıcı: yesilyurtgroup

3.343,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 3343.00
Philips 5000 Serisi MG5950/15 12'si 1 Tıraş Seti

Satıcı: Kurtoğlu Ticaret

3.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 3810.00
Philips Mg5950/15 12'Si 1 Arada Erkek Bakım Seti Gri

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5999.00

Philips MG5950/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips MG5950/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Usb
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Philips MG5950/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

Philips MG5950/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.