Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Philips MG7930/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Philps Philips 14'ü 1 Arada Erkek Bakım Seti - Yüz/saç/vücut (Islak/kuru Kullanım) MG7930/15 gri

Satıcı: ZERDAHOME

3.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 3119.00
Philips Multigroom Series 7000 MG7930/15 Tıraş Seti

Satıcı: ZerdaHome

3.168,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 3168.00
Philips 14'Ü 1 Arada Mg7930/15 Islak-Kuru Erkek Bakım Seti

Satıcı: Gizerler

3.341,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3341.60
Philips Multigroom Series 7000 Mg7930/15 Erkek Bakım Seti

Satıcı: Evcibiz

3.392,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3392.10
Philips Multigroom Series 7000 Mg7930/15 Erkek Bakım Seti

Satıcı: OTOMATİK PORTAKAL

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3399.00
Philps Philips 14'ü 1 Arada Erkek Bakım Seti - Yüz/saç/vücut (Islak/kuru Kullanım) MG7930/15 gri

Satıcı: otomatikportakal

3.409,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 3409.53
Philips Multigroom Series 7000 Mg7930/15 Erkek Bakım Seti

Satıcı: Helya Home

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3499.00
Philips Multigroom Series 7000 MG7930/15 Erkek Bakım Seti

Satıcı: Evcibiz

3.533,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 3533.07
Philips Mg7930/15 14'Ü 1 Arada Erkek Bakım Seti Gri

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5999.00

Philips MG7930/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips MG7930/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Philips MG7930/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör Usb

TASARIM/AKSESUAR

Philips MG7930/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.