Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
480 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Philips OneBlade QP2824/10 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Phılıps Qp2824/10 Oneblade Hıbrıt Sakal Şekıllendırıcı Ve Tıraş Makinesi (Yüz Ve Vücut) (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.396,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1406.85
Philips QP2824/10 Oneblade Yüz ve Vücut Şekilendirici altin-siyah

Satıcı: kolaysepet

1.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 1825.00
Philips QP2824/10 Oneblade Yüz ve Vücut Şekilendirici altin-siyah

Satıcı: ereyon | 185 yorum

1.865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1865.00
Philips Qp2824/10 Oneblade Yüz Ve Vücut Şekilendirici

Satıcı: Bittigibi

1.899,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 1899.80
Qp2824/10 Oneblade Yüz Ve Vücut Şekilendirici

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

1.969,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1969.40
Qp2824/10 Oneblade Yüz Ve Vücut Şekilendirici

Satıcı: Ereyon

1.973,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1973.20
Philips QP2824/10 Oneblade Yüz ve Vücut Şekilendirici

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

1.997,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 1997.36
Philips QP2824/10 Oneblade Yüz ve Vücut Şekilendirici

Satıcı: Teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 1999.00
Philips Qp2824/10 Oneblade Yüz Ve Vücut Şekilendirici

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

2.088,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 2088.02
Philips Qp2824/10 Oneblade Yüz ve Vücut Şekillendirici Lime Yeşili / Siyah 2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 2149.00
PHILIPS QP2824/10 ONE BLADE YÜZ + VÜCUT

55 yorum

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 2149.00
Philips Qp2824/10 Oneblade Yüz Ve Vücut Şekilendirici Siyah

Satıcı: Ereyon

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2149.00
Oneblade QP2824/10 Islak ve Kuru Yüz ve Vücut Şekilendirici Tıraş Makinesi 2.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2199
Philips Qp2824/10 Oneblade Hibrit Sakal Şekillendirici ve Yüz-Vücut Tıraş Makinesi 2.149,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 2159
Philips QP2824/10 OneBlade Yüz & Vücut Şekillendirici Tıraş Makinesi

Satıcı: Makroreyon

2.274,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2284.09
Philips OneBlade QP2824/10 Yüz ve Vücut Hibrit Tıraş Makinesi

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.670,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2680.64
Philips Qp2824/10 Oneblade Yüz Ve Vücut Şekilendirici Siyah

Satıcı: KAVASTECH

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 2999.00

Philips OneBlade QP2824/10 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips OneBlade QP2824/10 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

480 dk
Var
Usb
Var

Philips OneBlade QP2824/10 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 45 dk
• Tam Şarj Süresi 480 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

Philips OneBlade QP2824/10 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.