Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Philips S5445/03 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi S5445/03, Sinekkaydı Tıraş, Islak ve Kuru Kullanım

Satıcı: KRAFT DTM

3.879,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 3889.13
Philips S5445/03 Shaver Series 5000 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: LİNAHOME

3.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3870.00
Philips S5445/03 Shaver Series 5000 Islak Kuru Tiras Makinesi siyah

Satıcı: kolaysepet

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 3899.00
Philips S5445/03 Shaver Series 5000 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: bilerekal

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 3899.00
PHILIPS S5445/03 5000 SERİSİ ISLAK KURU TIRAŞ MAKİNESİ

Satıcı: Kolaysepet

4.084,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 4084.05
Philips S5445/03 Shaver Series 5000 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: KolaySepet

4.175,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 4175.10
Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi S5445/03,Sinekkaydı Tıraş,Islak ve Kuru Kullanım 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4199.00
Philips S5445/03 5000 Serisi Islak Kuru Tıraş Makinesi 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 4199.00
Philips S5445/03 5000 Serisi Islak Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi

18 yorum

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 4199.00
5000 Serisi S5445/03 Islak ve Kuru Tıraş Makinesi 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4209
Philips S5445/03 Shaver Series 5000 Islak Kuru Tiras Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 4200.00
PHILIPS S5445/03 5000 SERİSİ ISLAK KURU TIRAŞ MAKİNESİ

Satıcı: MEDIAMARKT

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 4200.00
Philips S5445/03 Shaver Series 5000 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: bilerekal

4.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4249.00
Philips S5445-03 5000 Serisi Islak Ve Kuru Tıraş Makinesi Siyah

Satıcı: Derka Shop

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 5499.00
Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi S5445/03, Sinekkaydı Tıraş, Islak Ve Kuru Kullanım

Satıcı: Toy Fox

8.842,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8842.99

Philips S5445/03 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips S5445/03 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Philips S5445/03 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Sakal Kesme Makinesi
• Kullanım Alanları Sinekkaydı
• Kullanım Şekli Kablolu ve Kablosuz
• Islak Kullanım Var
• Tamamen Yıkanabilme Var
• Diğer Özellikler Cilt Dostu Başlıklar Koruyucu Kapak Düşük Pil Uyarısı Kauçuk Gövde Led Ekran 3D Hareketli Tıraş Başlıkları

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 40 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Döner Başlık
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips S5445/03 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.