Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Şarj Standı

Philips SkinIQ Pro XP9402/31 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Phılıps Xp9402/31 i9000 Prestige Islak (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 13.499,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 13499.25
Phılıps Xp9402/31 i9000 Prestige Islak ve Kuru Tıraş Makinesi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 13.499,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 13499.25
Philips XP9402/31 I9000 Prestige Ultra Skinıq Pro İle Islak&Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi antrasit

Satıcı: kolaysepet

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 16999.00
SkinIQ XP9402/31 Pro i9000 Prestige Ultra Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 17.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 17149.00
Philips Xp9402/31 Skinıq Pro Islak&Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: Gizerler

17.694,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 17694.80
Philips XP9402/31 I9000 Prestige Ultra Skinıq Pro İle Islak&Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi antrasit

Satıcı: gizerler

17.694,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 17694.82
Philips Xp9402/31 i9000 Prestige Ultra Tıraş Makinesi 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 17999.00
Philips Xp9402/31 i9000 Prestige UltraSkinIQ Pro ile Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 17999.00
Philips Prestige Ultra XP9402/31 SkinIQ Islak ve Kuru Tıraş Makinesi

3 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 17999.00
Philips XP9402/31 SkinIQ Pro i9000 Prestige Ultra Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: bilerekal

18.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 18049.05
Philips XP9402/31 SkinIQ Pro i9000 Prestige Ultra Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: GİZERLER

18.855,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 18855.76
Philips XP9402/31 SKINIQ Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: bilerekal

19.156,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 19156.97
Philips Skinıq Pro Xp9402/31 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: bilerekal

20.612,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 20612.00
Philips XP9402/31 SKINIQ Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: ChipShop

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 21000.00
Philips Xp9402/31 I9000 Prestige Ultra Skinıq Pro İle Islak&Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: ANTREPO

30.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 30930.00

Philips SkinIQ Pro XP9402/31 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips SkinIQ Pro XP9402/31 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Philips SkinIQ Pro XP9402/31 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Sakal Kesme Makinesi
• Kullanım Alanları Sinekkaydı
• Kullanım Şekli Kablosuz
• Islak Kullanım Var
• Tamamen Yıkanabilme Var
• Diğer Özellikler Seyahat Kilidi LCD Ekran Bluetooth Cilt Koruma Sistemi Kendinden Temizleme İstasyonu Mobil Uygulama Saklama Çantası Temizleme Fırçası

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 60 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı Standsız Şarj Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Döner Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı
• Tarak Tipleri Detay Tarağı
• Taşıma Çantası Var
• Renk Seçenekleri Gri

Philips SkinIQ Pro XP9402/31 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.