Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Şarj Standı

Philips SkinIQ X9002/30 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Philips X9002/30 Skinıq İ9000 Islak Ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: kolaysepet

11.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 11669.00
SkinIQ i9000 X9002/30 Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 12209
Philips X9002/30 i9000 Skin IQ Teknolojisi Tıraş Makinesi 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 12999.00
Philips X9002/30 I9000 Skinıq Pro İle Islak&Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: teknosa

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 12999.00
Philips X9002/30 SkinIQ i9000 Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: Teknosa

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 12999.00
Philips X9002/30 i9000 SkinIQ Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 12999.00
Philips X9002/30 SkinIQ Islak ve Kuru Tıraş Makinesi

3 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 12999.00
Philips X9002/30 I9000 Skinıq Pro İle Islak&Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: ANTREPO

17.391,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 17391.30
Philips X9002/30 I9000 Skinıq Pro İle Islak&Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: ANTREPO

18.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 18190.00
Philips X9002/30 SkinIQ i9000 Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi

Satıcı: ANTREPO1

19.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 19990.00

Philips SkinIQ X9002/30 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips SkinIQ X9002/30 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Philips SkinIQ X9002/30 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Sakal Kesme Makinesi
• Kullanım Alanları Sinekkaydı
• Kullanım Şekli Kablosuz
• Islak Kullanım Var
• Tamamen Yıkanabilme Var
• Diğer Özellikler Seyahat Kilidi LCD Ekran Bluetooth Cilt Koruma Sistemi Kendinden Temizleme İstasyonu Mobil Uygulama Temizleme Fırçası

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 50 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı Standsız Şarj Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Döner Başlık
• Taşıma Çantası Var
• Renk Seçenekleri Krom

Philips SkinIQ X9002/30 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.