Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
120 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR 1000 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

POWERTEC TR-1000 6 Başlıklı Tıraş Makinesi Vücut Bakım Seti

Satıcı: Amazon.com.tr

1.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 1420
Powertec TR-1000 Tıraş Makinesi 6in1 Saç Sakal Vücut Kulak Burun Erkek Bakım Kiti altin

Satıcı: powertecturkiye | 14 yorum

1.694,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1694.40
Powertec Tr-1000 (6İn1) 6 Başlıklı Erkek Bakım Kiti Saç Sakal Vücut Kulak Burun Kıl Tüy Alma Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 1699.00
Powertec TR-1000 Tıraş Makinesi 6in1 Saç Sakal Vücut Kulak Burun Erkek Bakım Kiti altin

Satıcı: Vorteil

1.713,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1713.90
Powertec TR-1000 Bakım Kiti

Satıcı: Powertec Türkiye

1.747,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1747.05
Powertec Tr-1000 Bakım Kiti

Satıcı: Elvin Home Concept

1.796,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 1796.60
Powertec Tr-1000 (14 Başlık) Erkek Bakım Kiti Saç Sakal Kaş Burun Sakal Vücut Tıraş Makinesi Bakır

Satıcı: Powertec Türkiye

1.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 1840.00
POWERTEC TR-1000 (6in1) 6 Başlıklı Erkek Bakım Kiti Saç Sakal Vücut Kulak Burun Kıl Tüy Alma Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.794,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1804
Powertec TR-1000 Bakım Kiti

Satıcı: Züccaciyecim

2.175,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 2175.90
Powertec Tr-1000 (6In1) 6 Başlıklı Erkek Bakım Kiti Saç Sakal Vücut Kulak Burun Kıl Tüy Alma Makines

Satıcı: Toy Fox

3.018,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 3018.99

Powertec TR 1000 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR 1000 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

120 dk
Yok
Usb
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Powertec TR 1000 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 180 dk
• Tam Şarj Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı Kulak Burun Başlığı Tüy Alma Başlığı Ana Başlık Kaş Düzeltici Başlık
• Tarak Tipleri 8 Adet Tarak
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Altın

Powertec TR 1000 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.