Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
300 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-1058 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

POWERTEC TR-1058 Saç Sakal Ense Vücut Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 1189
Powertec TR-1058 Saç ve Sakal Kesme Makinesi gri

Satıcı: powertecturkiye | 1571 yorum

1.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1178.00
Powertec Tr-1058 Sakal Ve Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 1229.00
Powertec TR-1058 3 Başlıklı Kablosuz Kuru Saç-Sakal Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.272,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1272.06
Powertec TR-1058 Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1299.00
Powertec TR-1058 3 Başlıklı Kablosuz Kuru Saç-Sakal Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

Satıcı: SANALDEKORMARKETİM

1.315,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1315.06
Powertec Tr-1058 Saç Sakal Ense Tıraş Makinesi

Satıcı: ETP e-Ticaret

1.331,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 1331.80
POWERTEC TR-1058 Saç Sakal Ense Vücut Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.315,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1325.28
Powertec Tr-1058 Sakal Ense Vücut Tıraş Makinesi Gümüş

Satıcı: Powertec Türkiye

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1379.00
Powertec TR-1058 Tıraş Makinesi altin

Satıcı: nüans_kozmetik

1.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1419.00

Powertec TR-1058 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-1058 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

300 dk
Yok
Şarj Standı
Var

Powertec TR-1058 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 90 dk
• Tam Şarj Süresi 300 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 3 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Gümüş

Powertec TR-1058 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

emre k*** Profil Resmi

2 yorum

emre k*** Bundan daha sıfır alan bi traş makinesi henüz yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.