Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
300 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-1158 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Powertec TR-1158 Saç Sakal Tıraş Makinesi gri

Satıcı: powertecturkiye | 746 yorum

1.190,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1190.40
Powertec Tr-1158 Sakal Ense Çizim Makinesi

Satıcı: AKBAŞ-TİCARET

1.217,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1217.80
Powertec Tr-1158 Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1249.00
Powertec TR-1158 Sakal Ense Çizim Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1259.00
Powertec TR-1158 Kablosuz Kuru Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.262,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1262.55
POWERTEC TR-1158 Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1289.00
POWERTEC TR-1158 Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: kozmetik126

1.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1299.99
TR-1158 Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.325,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1325.03
Powertec TR-1158 Saç Sakal Tıraş Makinesi gri

Satıcı: eparcadeposu

1.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 1369.00
Powertec Tr-1158 Sakal Ense Çizim Makinesi Gri

Satıcı: Powertec Türkiye

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1379.00
Powertec TR-1158 Kablosuz Kuru Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: BYQAR

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1399.00
Powertec Tr-1158 Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Toy Fox

2.698,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 2698.99

Powertec TR-1158 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-1158 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

300 dk
Yok
Usb
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Powertec TR-1158 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 90 dk
• Tam Şarj Süresi 300 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 4 Adet Tarak
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Gri

Powertec TR-1158 Sakal Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Powertec TR-1158 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.