Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
480 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-275 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Powertec Tr-275 3İn1 Günlük Erkek Bakım Seti

Satıcı: Teknout

764,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 764.20
Powertec TR-275 3/1 Günlük Tıraş Makinesi kirmizi-siyah

Satıcı: powertecturkiye

781,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 781.44
Powertec Tr-275 3/1 Sakal Burun Günlük Sakal Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 899.00
POWERTEC TR-275 3/1 Profesyonel Günlük Sakal Tıraş Makinesi Kulak Temizleme Burun Kılı Erkek Bakım Kit

Satıcı: Amazon.com.tr

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 969
POWERTEC TR-275 3/1 Profesyonel Günlük Sakal Tıraş Makinesi Kulak Temizleme Burun Kılı Erkek Bakım Kiti

Satıcı: Powertec Türkiye

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 959.00
Powertec Tr-275 3/1 Günlük Sakal Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

978,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 978.50
POWERTEC TR-275 3'in 1 Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 999.00
POWERTEC TR-275 3/1 Profesyonel Günlük Sakal Tıraş Makinesi Kulak Temizleme Burun Kılı Erkek Bakım Kiti

Satıcı: Wunderbar

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1000.00
Powertec Tr-275 3'In 1 Tıraş Makinesi Kırmızı

Satıcı: Powertec Türkiye

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 1049.00
TR-275 3/1 Sakal Burun Günlük Sakal Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.022,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 1032.78
Powertec TR-275 3/1 Günlük Tıraş Makinesi kirmizi-siyah

Satıcı: Çınarlar

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1100.00
Powertec TR-275 3/1 Günlük Sakal Makinası

Satıcı: çiftçiburada

1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1169.00
Powertec Tr-275 3/1 Profesyonel Günlük Sakal Tıraş Makinesi Kulak Temizleme Burun Kılı Erkek Bakım K

Satıcı: Toy Fox

2.353,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 2363.99

Powertec TR-275 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-275 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

480 dk
Yok
Usb
Var

Powertec TR-275 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Tam Şarj Süresi 480 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı Kulak Burun Başlığı
• Renk Seçenekleri Kırmızı Siyah

Powertec TR-275 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.