Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
240 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-3100 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

TR-3100 Saç Sakal Kesim Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1209
Powertec Tr-3100 Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: ETP e-Ticaret

1.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 1209.00
Powertec Tr-3100 Saç Sakal Kesim Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1289.00
Powertec TR-3100 Saç Sakal Tıraş Makinesi kirmizi

Satıcı: powertecturkiye | 31 yorum

1.303,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1303.68
Powertec Tr-3100 Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.310,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1310.06
Powertec Saç Sakal Kesim Makinesi TR-3100

Satıcı: hepsiphone

1.295,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1305.04
POWERTEC TR-3100 Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 9100 RPM )

Satıcı: Powertec Türkiye

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1349.00
Powertec TR-3100 Saç Sakal Tıraş Makinesi kirmizi

Satıcı: Çınarlar

1.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1350.00
POWERTEC TR-3100 Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 9100 RPM )

Satıcı: MARKAM STORE

1.354,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1354.00
Powertec Tr-3100 Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi 9100 Rpm Kırmızı

Satıcı: Powertec Türkiye

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 1429.00

Powertec TR-3100 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-3100 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

240 dk
Yok
Usb
Var

Powertec TR-3100 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 180 dk
• Tam Şarj Süresi 240 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 8 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Powertec TR-3100 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.