Kullanım Şekli:
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Powertec TR-4100 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

POWERTEC TR-4100 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 2709
Powertec TR-4100 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: powertecturkiye | 126 yorum

2.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2698.00
Powertec Tr-4100 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 2799.00
Powertec TR-4100 Saç Tıraş Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

2.888,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2888.01
POWERTEC TR-4100 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 2899.00
Powertec TR-4100 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: DeveYukundenal

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 2899.00
Powertec Tr-4100 Saç Tıraş Makinesi

Satıcı: Nüans Kozmetik

2.996,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 2996.30
POWERTEC TR-4100 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Wunderbar

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 3000.00
Powertec Tr-4100 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

3.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 3060.00
Powertec TR-4100 Saç Tıraş Makinası

Satıcı: çiftçiburada

3.414,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 3414.51
Powertec Tr-4100 & Tr-2727 Profesyonel Tıraş Makinesi 2'Li Set Erkek Bakım Seti Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 5599.00

Powertec TR-4100 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-4100 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Adaptör
Var
Yok

Powertec TR-4100 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 6 Adet Tarak
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Powertec TR-4100 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.