Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
240 dk
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-4646 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Powertec Tr-4646 Profesyonel Saç Sakal 9000 Rpm Tıraş Makinesi

Satıcı: ETP e-Ticaret

2.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2719.00
POWERTEC Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 0.5mm Tarak Dahil )

Satıcı: Powertec Türkiye

2.754,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2754.05
Powertec Tr-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 0.5Mm Tarak Dahil)

Satıcı: Powertec Türkiye

2.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2759.00
Powertec TR-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi 0.5mm Tarak Dahil gumus

Satıcı: powertecturkiye

2.808,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2808.00
Powertec TR-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 0.5mm Tarak Dahil )

Satıcı: Powertec Türkiye

2.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2809.00
Powertec TR-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 0.5mm Tarak Dahil )

Satıcı: Powertec Türkiye

2.811,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2811.06
Powertec TR-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 0.5mm Tarak Dahil ) 2.836,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 2846.28
Powertec Tr-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi (0.5Mm Tarak Dahil) Gümüş

Satıcı: Powertec Türkiye

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 2899.00
Powertec TR-4646 Profesyonel Saç Kesme Makinesi

Satıcı: EKOMARKET

2.998,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 2998.45
POWERTEC Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 0.5mm Tarak Dahil )

Satıcı: ÇINARLAR

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3000.00
Powertec TR-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi ( 0.5mm Tarak Dahil )

Satıcı: ETP e-Ticaret

3.074,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 3074.77
Powertec TR-4646 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi 0.5mm Tarak Dahil gumus

Satıcı: akbasticarret

3.374,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 3374.80
Powertec TR-4646 & TR-2626 Profesyonel Tıraş Makinesi 2'li Set | Erkek Bakım Seti

Satıcı: Powertec Türkiye

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 5099.00

Powertec TR-4646 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-4646 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

240 dk
Şarj Standı
Var

Powertec TR-4646 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 240 dk
• Tam Şarj Süresi 240 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı Standsız Şarj Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 8 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Gri Siyah

Powertec TR-4646 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.