Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
120 dk
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Powertec TR-700 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Powertec Tr-700 2İn1 Günlük Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

2.503,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2503.90
Powertec Tr-700 2'Si 1 Arada 4 Taraklı Dijital Ekranlı 9000 Rpm Günlük Sakal Ve Saç Tıraş Makinesi

Satıcı: ETP e-Ticaret

2.556,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2556.20
Powertec Tr-700 2in1 Günlük Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: powertecturkiye

2.668,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2668.80
POWERTEC 2in1 Günlük Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2699.00
POWERTEC 2in1 Günlük Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: ÇINARLAR

2.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2700.00
Powertec Tr-700 2In1 Günlük Sakal Tıraş Makinesi Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

2.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 2760.00
Powertec TR-700 2in1 Günlük Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: EKOMARKET

2.720,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 2730.9
Powertec TR-700 2'si 1 Arada 4 Taraklı Dijital Ekranlı 9000 RPM Günlük Sakal ve Saç Tıraş Makinesi

Satıcı: ETP e-Ticaret

2.842,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 2842.27
Powertec TR-700 2in1 Günlük Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 sn önce

9 2959
Powertec Tr-700 2in1 Günlük Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: acar_elektronik

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 4399.00

Powertec TR-700 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-700 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

120 dk
Usb
Var
Yok

Powertec TR-700 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 90 dk
• Tam Şarj Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı
• Tarak Tipleri 4 Adet Tarak
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Kırmızı Siyah

Powertec TR-700 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.