Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
180 dk
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-7000 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Powertec Tr-7000 Profesyonel Usb Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.255,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1255.00
Powertec Tr-7000 Sakal Ve Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Lemmoni

1.348,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1348.40
Powertec TR-7000 Profesyonel USB Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: EKOMARKET

1.360,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 1360.45
POWERTEC TR-7000 Profesyonel Usb Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.382,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 1392.39
Powertec TR-7000 Profesyonel Usb Type-c Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi cok-renkli

Satıcı: powertecturkiye

1.382,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 1382.39
POWERTEC Profesyonel Usb Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1399.00
Powertec TR-7000 Profesyonel Usb Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1399.00
POWERTEC Profesyonel Usb Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: ÇINARLAR

1.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1410.00
Powertec Tr-7000 Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi Mor

Satıcı: Powertec Türkiye

1.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1430.00
Powertec Tr-7000 Profesyonel Usb Type-C Şarj Girişli Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Toy Fox

2.964,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2964.99

Powertec TR-7000 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-7000 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

180 dk
Usb
Var

Powertec TR-7000 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 180 dk
• Tam Şarj Süresi 180 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 8 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Rose Gold

Powertec TR-7000 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.