Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-8500 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Powertec TR-8500 Saç Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1889
Powertec TR-8500 Saç Sakal Tıraş Makinası altin

Satıcı: powertecturkiye | 51 yorum

1.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1875.00
Powertec Tr-8500 Saç Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 1929.00
Powertec TR-8500 Saç Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.994,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1994.06
Powertec TR-8500 Saç Sakal Tıraş Makinesı

Satıcı: Powertec Türkiye

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 1999.00
POWERTEC TR-8500 Profesyonel Type-C Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

2.028,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2028.00
POWERTEC TR-8500 Profesyonel Type-C Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: MARKAM STORE

2.043,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2043.00
Powertec Tr-8500 Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Nüans Kozmetik

2.087,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 2087.10
Powertec Tr-8500 Saç Sakal Tıraş Makinesi Bakır

Satıcı: Powertec Türkiye

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 2099.00
Powertec TR-8500 Saç Sakal Tıraş Makinası altin

Satıcı: HausportN11

2.132,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 2132.37
Powertec TR-8500 Saç Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: ETP e-Ticaret

2.144,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2144.77
Powertec TR-8500 Saç Sakal Tıraş Makinesı

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

2.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 2795.00
3.lü set Tr-8500 saç kesim +tr 1818 sakal ense çizim+tr 950 günlük sakal traş makinası 4.875,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 4885
Powertec Profesyonel Erkek Bakım Seti Tr-8500/Tr-1818/Tr-950 Tıraş Makinesi Altın Sarısı

Satıcı: Powertec Türkiye

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 5000.00

Powertec TR-8500 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-8500 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 180 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Renk Seçenekleri Altın

Powertec TR-8500 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.