Kullanım Şekli:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-8800 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Powertec TR-8800 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1759
Powertec Tr-8800 Saç Sakal Tıraş Makinesi Kırmızı

Satıcı: Nüans Kozmetik

1.782,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1782.60
Powertec Tr-8800 Saç Sakal Tıraş Makinesi Kırmızı

Satıcı: Nüans Kozmetik

1.782,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1782.60
Powertec TR-8800 Saç Sakal Tıraş Makinesı

Satıcı: Powertec Türkiye

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1849.00
Powertec Tr-8800 Saç Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.851,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1851.56
Powertec TR-8800 Saç Tıraş Makinesi kirmizi

Satıcı: powertecturkiye

1.851,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1851.84
Powertec TR-8800 Saç Tıraş Makinesi kirmizi

Satıcı: Vorteil | 93 yorum

1.870,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1870.50
POWERTEC TR-8800 Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Powertec Türkiye

1.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1879.00
POWERTEC TR-8800 Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: MARKAM STORE

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1899.00
Powertec Tr-8800 Saç Sakal Tıraş Makinesi Kırmızı

Satıcı: FİTFİYATHOME

1.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1939.00
Powertec Tr-8800 Saç Sakal Tıraş Makinesi Kırmızı

Satıcı: Powertec Türkiye

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1949.00
Powertec Tr-8800 Saç Tıraş Makinesi

Satıcı: Ekomarket

2.089,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 2089.05
Powertec TR-8800 Sakal ve Saç Kesme Makinesi

Sadece Mobilde

2.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 2109
Powertec Tr-8800 Saç Tıraş Makinesi

Satıcı: Toy Fox

3.698,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 3698.99

Powertec TR-8800 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-8800 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 8 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Powertec TR-8800 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.