Kullanım Şekli:
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Powertec TR-950 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

POWERTEC TR-950 Günlük Sakal ve Tıraş Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1839
Powertec Tr-950 Günlük Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: ETP e-Ticaret

1.697,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1697.00
Powertec Tr-950 Günlük Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1720.00
Powertec TR-950 Günlük Sakal Tıraş Makinesi altin

Satıcı: powertecturkiye | 27 yorum

1.776,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 1776.96
POWERTEC TR-950 Günlük Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1829.00
Powertec TR-950 Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: Powertec Türkiye

1.862,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1862.00
Powertec TR-950 Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: çiftçiburada

1.825,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1835.66
Powertec TR-950 Günlük Sakal Tıraş Makinesı

Satıcı: Powertec Türkiye

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 1899.00
POWERTEC TR-950 Günlük Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: Wunderbar

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1900.00
Powertec TR-950 Sakal Tıraş Makinası

Satıcı: ETP e-Ticaret

1.912,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1912.27
Powertec Tr-950 Günlük Sakal Tıraş Makinesi Bakır

Satıcı: Powertec Türkiye

1.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1940.00
Powertec TR-950 Günlük Sakal Tıraş Makinesi altin

Satıcı: ElvinHomeConcept

2.043,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 2043.75
Powertec TR-950 Günlük Sakal Tıraş Makinesı

Satıcı: çiftçiburada

2.175,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 2175.61

Powertec TR-950 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Powertec TR-950 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Adaptör
Var

Powertec TR-950 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı
• Renk Seçenekleri Altın

Powertec TR-950 Sakal Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Powertec TR-950 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.