Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
120 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Şarj Tipi:
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var

Remington HC6001 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Remington Power X Series HC6001 saç kesme makinesi profesyonel X6 (Pro-Motor, 3 ayarlanabilir tarak 3 – 35 mm ve sakal düzeltici tarağı, 1 – 5 mm, Japon paslanmaz çelik bıçaklar) saç kesme makinesi

Satıcı: YeniseY

2.207,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 2217.24
Remington HC6001 X6 Power-X Serisi Saç Kesme Makinesi gri

Satıcı: YeniseY

2.263,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2263.21
Remington X6 Power-X Serisi Saç Kesme Makinesi

Satıcı: YeniseY

2.364,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2364.90
Remington Hc6001 Erkek Saç Kesme Makinesi

Satıcı: MarketPlace

3.044,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3044.10
Remington HC6001 X6 Power-X Serisi Saç Kesme Makinesi gri

Satıcı: MarketPlace

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 3199.00
REMİNGTON HC6001 X6 Power-X Serisi Saç Kesme Makinesi

Satıcı: bilerekal

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 3899.00
Remington Hc6001 X6 Power-X Serisi Saç Kesme Makinesi

Satıcı: bilerekal

4.021,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4021.10
Remington X6 Power-X Serisi Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Esram Home

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4599.00
Remington Power X Series Hc6001 Saç Kesme Makinesi Profesyonel X6 (Pro-Motor, 3 Ayarlanabilir Tarak

Satıcı: Toy Fox

4.614,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 4614.99

Remington HC6001 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Remington HC6001 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

120 dk
Var
Şarj Standı
Var

Remington HC6001 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 90 dk
• Tam Şarj Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı

TASARIM/AKSESUAR

Remington HC6001 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.