Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
180 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

VGR V-003 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Vgr Saç Kesme Profesyonel Saç Düzeltici Kesme Akülü Saç Kesme Makinesi 9000Rpm V-003 Sarı

Satıcı: RAGGO

2.205,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2205.50
VGR V-003 Profesyonel Saç Kesme Ve Tıraş Makinesi - Renkli Taraklı Tam Set

Satıcı: AZİMKAR TİCARET

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2499.00
Vgr V-003 Profesyonel Saç Kesme Ve Tıraş Makinesi - Renkli Taraklı Tam Set

Satıcı: Pegasus Otoses Dünyası

2.609,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2609.10
Vgr Saç Kesme Makinesi V-003 230884833 yesil

Satıcı: azimkarticaret

2.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 2745.00
VGR Saç Kesme Profesyonel Saç Düzeltici Kesme Akülü Saç Kesme Makinesi 9000rpm V-003 Sarı

Satıcı: çağdaşstore

2.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2785.00
Vgr Saç Kesme Makinesi V-003 230884833 yesil

Satıcı: estanbulpazar

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2800.00
VGR saç kesme profesyonel saç düzeltici elektrikli kesme akülü saç kesme makinesi 9000RPM giyotin Clipper erkekler için V-003

Satıcı: farissu

2.990,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2990.25
VGR saç kesme profesyonel saç düzeltici elektrikli kesme akülü saç kesme makinesi 9000RPM giyotin Clipper erkekler için V-003

Satıcı: farissu

2.990,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2990.25
VGR saç kesme profesyonel saç düzeltici elektrikli kesme akülü saç kesme makinesi 9000RPM V-003

Satıcı: farissu

3.147,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3157.63
VGR saç kesme profesyonel saç düzeltici elektrikli kesme akülü saç kesme makinesi 9000RPM V-003

Satıcı: farissu

3.147,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3157.63
Vgr 003 Taze Fade Saç Kesme Makinesi, Profesyonel Saç Düzeltici, Kablo/Akülü Şarj Edilebilir Saç Kesme Aletleri Led Ekranlı

Satıcı: AZİMKAR TİCARET

3.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 3509.99

VGR V-003 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

VGR V-003 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

180 dk
Yok
Usb
Var

VGR V-003 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 250 dk
• Tam Şarj Süresi 180 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 6 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Gold Siyah

VGR V-003 Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

VGR V-003 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.