Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

VGR V-071 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Vgr V-071 Sakal Ense Tıraş Makinesi

Satıcı: MİRMAZEL

776,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 776.94
Vgr 2 Yıl Şafak25 V-071 Tıraş Makinası Metalik Saç-Sakal Yok Kuru Şarjlı 1-3

Satıcı: Janva Elektronik

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 799.00
Vgr 1-3 Saç Sakal Tıraş Makinesi Mini Şarjlı Metal Profesyonel Vgr V-071 Kuru Saç-Sakal Şarjlı Yok Gri

Satıcı: Janva Elektronik

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 899.00
VGR Erkek Kesme Makineleri için Saç Astarı, T Bıçak Düzeltici, Berberler için Profesyonel Akülü Sıfır Boşluklu Anahat, 0mm saçsız Şekil yukarı, Edger Sakal, Onun için Hediyeler Baba Koca Erkek Arkadaş

Satıcı: SMP Kozmetik

940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 950
VGR V-071 Profesyonel Mini Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: Demir Pazarlama

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 949.00
VGR 2 Yıl Şafak25 V-071 Tıraş Makinası Metalik Saç-Sakal Yok Kuru Şarjlı 1-3

Satıcı: CREACTOR TURKEY

999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 999.90
VGR 2 Yıl V-071 Profesyonel Mini Şarjlı Gümüş Metal Saç Sakal Tıraş Makinesi İthalatçı Garantili 1-3 Ku

Satıcı: çağdaşstore

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1149.00
VGR V 071 PROFESYONEL TIRAŞ MAKİNESİ 1.100,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1110
VGR V-071 Profesyonel Mini Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi gri

Satıcı: janvaelektronik

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1199.00

VGR V-071 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

VGR V-071 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 3 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Gümüş

VGR V-071 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.