Kullanım Şekli:
Islak Kullanım:
Var
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

VGR V-306 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Vgr V-306 Islak Ve Kuru Şarjlı Tıraş Makines

Satıcı: LİLİTH

845,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 845.00
Vgr V-306 Şarjlı Profesyonel Lcd Ekran Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: AslanKozToptan | 6 yorum

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 949.00
Vgr V-306 Şarjlı Profesyonel Lcd Ekran Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: helixcosmetic

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 950.00
VGR V306 Profesyonel Sakal Tıraş Makinesi Elektrikli I Yıkanabilir Tıraş Makinesi Lcd Ekran

Satıcı: TMA TOPTAN PAZARLAMA

958,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 958.17
Vgr V-306 Günlük Sakal Tıraş Makinesi Şarjlı Lcd Ekran Professional

Satıcı: Ruha Online

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 999.00
Vgr Egonex V-306 Aqua Deep Blue Touch Islak & Kuru Şarjlı Su Geçirmez Tıraş Makinesi Günlük Sıfır Tıraş

Satıcı: Ruha Online

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 999.00
Vgr Islak Ve Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi V-306 3D Başlık

Satıcı: RAGGO

1.043,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1043.10
VGR Günlük tıraş makinesi

Satıcı: YAŞAR BİLİŞİM

1.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1280.00
VGR V-306 Su Geçirmez Sıfır Yanak Cırcır ve Folyo Tıraş Makinesi - Sinekkaydı Etkili Islak Ve Kuru

Satıcı: farissu

1.643,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 1643.16
VGR V-306 Su Geçirmez Sıfır Yanak Cırcır ve Folyo Tıraş Makinesi-Sinekkaydı Etkili Islak Ve Kuru

Satıcı: farissu

1.729,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 1739.64

VGR V-306 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

VGR V-306 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Döner Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı
• Renk Seçenekleri Siyah

VGR V-306 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mansur E** Profil Resmi

1 yorum

Mansur E** Güzel makina ama bendeki akan musluk görüntüsü veriyor ve çalışmıyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.