Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
300 dk
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

VGR V-640 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

VGR V-640 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: Manessa Türkiye

4.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 4455.00
VGR V-640 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinası

Satıcı: Manessa Türkiye

4.652,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4652.01
VGR V-640

Satıcı: Helix Cosmetic

4.702,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 4702.50
Vgr V-640 Profesyonel Saç Kesme Makinesi 9000 Rpm, Paslanmaz Çelik, Usb Şarjlı kirmizi

Satıcı: farissu

4.717,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4717.45
Vgr V-640 Profesyonel Saç Kesme Makinesi 9000 Rpm, Paslanmaz Çelik, Usb Şarj siyah

Satıcı: farissu

4.717,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4717.45
Vgr V-640 Profesyonel Saç Kesme Makinesi – 9000 Rpm, Paslanmaz Çelik, Usb Şarjlı

Satıcı: Farissu

4.717,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 4717.50
Vgr V-640 Profesyonel Saç Kesme Makinesi – 9000 Rpm, Paslanmaz Çelik, Usb Şarj

Satıcı: Farissu

4.717,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 4717.50
VGR V-640

Satıcı: SMP KOZMETİK

4.845,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 4845.00
VGR V-640 Profesyonel Saç Kesme Makinesi – 9000 RPM, Paslanmaz Çelik, USB Şarjlı

Satıcı: farissu

5.422,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 5422.36
VGR v640 saç ve sakal kesim makinası 2 li set berber kuaför salonu makinası

Satıcı: Tekno Sound

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 5500.00

VGR V-640 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

VGR V-640 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

300 dk
Usb
Var

VGR V-640 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 240 dk
• Tam Şarj Süresi 300 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

VGR V-640 Sakal Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

VGR V-640 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.