Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
120 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Taşıma Çantası:
Yok

Wahl 08148-316H Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Wahl 5 Star Magic Clip 8148 Saç Kesme Makinesi

Satıcı: OTOMATİK PORTAKAL

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7899.00
Wahl 8148 Cordless Magic Clip Kablolu/kablosuz Profesyonel Saç Kesme Makinesi

Satıcı: MARKAM STORE

8.128,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 8128.00
Wahl 8148 Cordless Magic Clip Kablolu/kablosuz Profesyonel Saç Kesme Makinesi

Satıcı: MARKAM SHOP

8.129,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 8129.43
Wahl 8148 5 Star Magic Clip Cordless Tıraş Makinesi

Satıcı: ALABİLDİĞİNCE

8.438,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8438.10
Wahl 5 Star Magic Clip 8148 Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Uğurlu Marketim

9.599,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9599.04
Wahl 5 Star Magic Clip 8148 Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Uğurlu Marketim

9.599,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9599.04
Wahl 8148 5 Star Magic Clip Cordless Şarjlı Saç & Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: acar_elektronik | 61 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 10999.00
Wahl 8148 Cordless Magic Clip Kablolu/Kablosuz Profesyonel Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Yakamozexpress

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 10999.00
Wahl 8148 Cordless Magic Clip Kablolu/Kablosuz Profesyonel Saç Kesme Makinesi

Satıcı: ECE KOZMETİK

11.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 11125.00

Wahl 08148-316H Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Wahl 08148-316H Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

120 dk
Yok
Adaptör
Yok

Wahl 08148-316H Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 90 dk
• Tam Şarj Süresi 120 dk
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Wahl 08148-316H Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Wahl 08148-316H Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.