Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
960 dk
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Wahl 3615-1016 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinesi

Satıcı: UğurluMarketim

872,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 872.70
Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinesı

Satıcı: Yakamozexpress

873,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 873.08
Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinesi

Satıcı: UğurluMarketim

903,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 903.80
Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinası

Satıcı: LİNAHOME

984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 984.00
Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinası

Satıcı: Fiyat Performans

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 999.00
Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinesi

Satıcı: Yakamozexpress

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 999.00
Wahl 3615-1016 Travel Seyahat Tipi Şarjlı Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: LinaHome

1.043,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1043.13
Wahl 3615-1016 2 Başlıklı Kablosuz Kuru Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: LİNAHOME

1.106,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1106.43
Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinesi

Satıcı: Uğurlu Marketim

1.151,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1151.04
Wahl 3615-1016 Travel Seyahat Tipi Şarjlı Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: TAŞARAVM | 278 yorum

2.905,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2905.50

Wahl 3615-1016 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Wahl 3615-1016 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

960 dk
Adaptör
Var

Wahl 3615-1016 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 45 dk
• Tam Şarj Süresi 960 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık
• Taşıma Çantası Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Wahl 3615-1016 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.