Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
3 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Aksu T-28E Tostadoy Eco Tost Makinesi Fiyatları

Aksu T28E Tostadoy Granit Tost Makinesi Kırmızı 2016ST02122840

Satıcı: İPEKLER HOME | 1 yorum

2.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2550.00
Aksu T28-E Tostadoy Granit Kırmızı 1800 W Tost Makinesi

Satıcı: FırsatDünyası

2.420,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2420.60
Aksu T28-E Tostadoy Granit 1800 W Tost Makinesi Mor

Satıcı: FırsatDünyası

2.420,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2420.60
Aksu T28E Tostadoy 1800 W Tost Makinesi mor

Satıcı: firsatdunyasii

2.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 2429.10
Aksu T28E Tostadoy 1800 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: firsatdunyasii

2.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2429.10
Aksu T28 Tostadoy Çıkartılabilir Plaka Alüminyum 1800 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

2.450,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 2450.05
Aksu T28E Tostadoy Granit Tost Makinesi Kırmızı 2016ST02122840

Satıcı: Woomino | 1 yorum

2.558,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 2558.29
Aksu T28 Tostadoy Granit Tost Makinesi (Kırmızı)

Satıcı: SEFA HOME

2.598,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2598.40
Aksu Tostadoy Granit Tost Makinesi T28 (Kırmızı)

Satıcı: SEFA HOME

2.598,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2598.40
Aksu Tostadoy Granit Tost Makinesi (Kırmızı)

Satıcı: Fırsat Dünyası

2.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2679.00
Aksu T28E Tostadoy Granit Pembe Tost Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

2.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 2820.00

Aksu T-28E Tostadoy Eco Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Aksu T-28E Tostadoy Eco Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
3 kademe
Var
Tek Yönlü

Aksu T-28E Tostadoy Eco Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 1800 W
• Isı Kademesi 3 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Geniş Izgara Yüzeyi Yapışmaz Plaka Kaymaz Ayaklar

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları T-28E T28 T28D T28R

Aksu T-28E Tostadoy Eco Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.