Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
3 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Aksu T-32 Gross Grill Tost Makinesi Fiyatları

Aksu T 32 Gross Grill 1800 W Güçlü Tost Makinesi Döküm Plaka Özelliği ile Beyaz Renk

Satıcı: bizde var pazarlama | 435 yorum

2.147,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2147.00
Aksu T 32 Gross Grill 1800 W Güçlü Tost Makinesi Döküm Plaka Özelliği ile Beyaz Renk

Satıcı: Zeki Elektronik | 435 yorum

2.192,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2192.69
Aksu T32 Gross Grill 1800W Izgara Ve Tost Makinesi Beyaz

Satıcı: BİZCE AVM

2.268,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2268.60
Aksu T32 Gross Grill 1800 W Tost Makinesi-Beyaz - Beyaz

Satıcı: Bizce Avm

2.274,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2274.10
Aksu T32 Gross Grill 1800 W Tost Makinesi

Satıcı: FİTFİYATHOME

2.491,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2491.10
Aksu T32 Gross Grill Çıkartılabilir Plaka 1800 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Fitfiyathome

2.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 2495.00
Aksu T32 Gross Grill 1800W Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: Fitfiyathome

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 2499.00
Aksu T32 Gross Grill 1800 W Tost Makinesi beyaz

Satıcı: FITFIYATHOME

2.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 2588.00
Aksu T32 Gross Grill 1800 W Tost Makinesi beyaz

Satıcı: fullev

2.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2589.00
Aksu T32 Gross Grill Çıkartılabilir Plaka 1800 W 6 Dilim Tost Makinesi BEYAZ

Satıcı: ÖZKAN AVM

2.589,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 2589.44
Aksu T32 Gross Grill 1800 W Tost Makinesi

Satıcı: Özkan A.V.M

2.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 2700
Aksu T32 Gross Grill 1800W Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: Özkan AVM

2.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 2890.00

Aksu T-32 Gross Grill Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Aksu T-32 Gross Grill Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Isı Kademesi 3 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Yok
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri

Aksu T-32 Gross Grill Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.