Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Yok
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Aksu Vintage Mini Tost Makinesi Fiyatları

Aksu Vintage T62w Pembe Waffle Makinesi

Satıcı: FİTFİYATHOME

1.637,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1637.30
Aksu Vintage Çiftli Waffle Makinesi Barbie Pembe

Satıcı: Fitfiyathome

1.823,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 1823.04
Aksu Vintage Waffle Makinesi Double Mavi T62w

Satıcı: FırsatDünyası

1.857,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1857.60
Aksu Vintage Çiftli Waffle Makinesi 1300 W Pembe

Satıcı: Fitfiyathome | 94 yorum

1.888,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1888.20
Aksu Vintage Çiftli Waffle Makinesi 1300 W Pembe

Satıcı: Happycomtr | 94 yorum

1.889,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1889.10
Aksu T62 Vintage Mini Granit 1300 W Tost Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.946,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1946.55
AKSU Vintage Waffle Makinesi Double Barbie Pembe

Satıcı: Happy Center

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1949.00
Aksu Vintage 1300 W Izgara ve Tost Makinesi bakir

Satıcı: firsatdunyasii

1.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1979.10
Aksu Vintage T62W Çiftli Waffle Makinesi pembe

Satıcı: FITFIYATHOME

1.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1979.10
AKSU Vintage Waffle Makinesi Double Mavi T62W

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.994,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 1994.06
AKSU Vintage Waffle Makinesi Double Mavi

Satıcı: Fırsat Dünyası

2.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2049.00
Aksu Vintage 1300 W Mini Tost Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

2.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 2125.00
Aksu Vintage Izgara ve Tost Makinesi Döküm Granit

Satıcı: ÖZKAN AVM

2.231,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 2231.04

Aksu Vintage Mini Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Aksu Vintage Mini Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok
Var
Tek Yönlü

Aksu Vintage Mini Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Tost
• Güç 1300 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Açma/Kapama Tuşu

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Yok
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• Ayarlanabilir Termostat Yok

TASARIM

Aksu Vintage Mini Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.