Güç:
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Arçelik TM 3302 Waffle Makinesi Fiyatları

Arçelik Tm 3302 Waffle & Tost Makinesi

Satıcı: Gönül Sokak

3.925,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 3925.40
Arçelik TM 3302 Mini Waffle ve Tost Makinesi

Satıcı: gönülsokak

4.118,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 4118.59
Arçelik Tm 3302 Mini Tost - Waffle Makinesi

Satıcı: sakaryaev

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 4200.00
Arçelik Tm 3302 Mini Tost Makinesi 700W

Satıcı: Bursa Uğurlu Mağazaları | 10 yorum

4.212,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 4212.33
Arçelik Tm 3302 Mini Tost - Waffle Makinesi

Satıcı: Bursa Uğurlu Mağazaları

4.212,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 4212.33
Arçelik Tm 3302 Mini Tost Ve Waffle Makinesi

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

4.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 4249.00
Arçelik TM 3302 Mini Waffle ve Tost Makinesi

Satıcı: YAŞARDTM

4.368,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 4368.00
Arçelik TM 3302 Mini Waffle ve Tost Makinesi siyah

Satıcı: karabaghome

4.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 4420.00
Arçelik Tm 3302 Mini Tost Makinesi 700W

Satıcı: Gönül Sokak | 10 yorum

4.435,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 4435.52
ARÇELİK TM 3302 Waffle & Tost Makinesi

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

4.473,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 4473.43
Arçelik TM 3302 Mini Waffle ve Tost Makinesi siyah

Satıcı: zezeshop

5.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 5974.00

Arçelik TM 3302 Waffle Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik TM 3302 Waffle Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Waffle Makinesi
• Fonksiyonlar Tost Waffle
• Güç 700 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yapışmaz Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Ayarlanabilir Termostat Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Arçelik TM 3302 Waffle Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.