Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Arçelik TM 6046 G Tost Makinesi Fiyatları

Arçelik Tm 6046 G Tost Makinesi 2400 W Güçlü Çift Taraflı Seramik Plaka Gri Renk

Satıcı: El Sueno | 83 yorum

8.225,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 8225.09
Tmw 6046 G

Satıcı: veli Yılmaz makine

8.406,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 8406.60
Arçelik Tmw 6046 G Resital® 2İn1 Waffle Makinesi & Tost Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

8.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 8849.10
Arçelik TMW 6046 G Resital® 2in1 Waffle Makinesi & Tost Makinesi

Satıcı: AzizogluBeyazEsya | 11 yorum

9.047,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 9047.69
Arçelik TMW 6046 G Resital® 2in1 Waffle Makinesi &Tost Makinesi

Satıcı: BAŞARAN ÇEYİZ DTM

9.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 9400.00
Arçelik TMW 6046 G Resital® 2in1 Waffle Makinesi & Tost Makinesi

Satıcı: VELİ YILMAZ MAKİNE SANAYİ VE TİCARET

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 9499.00
Arçelik Tm 6046 G 2400 W Tost Makinesi

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 9800.00
Arçelik TM 6046 G Tost Makinesi

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 9800.00
Arçelik Tmw 6046 G Resital® 2in1 Waffle Makinesi & Tost Makinesi

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 10009
Arçelik Tmw 6046 G Resital® 2in1 Waffle Makinesi & Tost Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 9999.00
Arçelik TM 6046 G 2400 W Tost Makinesi gri

Satıcı: ganiogluticaret

11.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 11949.00
Arçelik TM 6046 G 2400 W Tost Makinesi gri

Satıcı: ernpazarlama

15.034,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 15034.00

Arçelik TM 6046 G Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik TM 6046 G Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Çift Taraflı

Arçelik TM 6046 G Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2400 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Gizli Menteşe Yapışmaz Plaka Açma/Kapama Tuşu

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Döküm
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 5 kg
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 33 cm

Arçelik TM 6046 G Tost Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tost Makineleri

Arçelik TM 6046 G Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.