Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Isı Kademesi:
4 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Arçelik TM 9046 S Gurme Tost Makinesi Fiyatları

Arçelik TM 9046 S Gurme 2400 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: teknoarcelik

10.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 10249.00
Arçelik TM 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi - Siyah

Satıcı: Gazioglu DTM | 18 yorum

10.746,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 10746.00
Arçelik TM 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi - Siyah

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 18 yorum

10.791,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 10791.00
Arçelik TM 9046 S Gurme 2400 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: GaziogluDTM

11.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 11440.00
ARCELIK Tost Mak Tm 9046 S Gurme Siyah Bakır Gold

Satıcı: Gazioglu DTM

11.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 11950
Arçelik TM 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi

Satıcı: Karabağ Ticaret

12.249,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 12249.02
Arçelik Tm 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi

Satıcı: Gönül Sokak

12.494,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 12494.60
Arçelik TM 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi 12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 12499.00
Arçelik TM 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi

Satıcı: gönülsokak

13.035,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 13035.76
Arçelik Tost Mak. Tm 9046 S Gurme

Satıcı: ismailözşirindaytükmalpaz

13.171,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 13171.10
Arçelik Tm 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 13999.00
Arçelik Tm 9046 S Gurme Profesyonel Tost Makinesi

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

14.158,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 14158.87
Arçelik Tost Mak. Tm 9046 S Gurme

Satıcı: Birlik Dayanıklı

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 14999.00
Arçelik Tost Mak. Tm 9046 S Gurme

Satıcı: ERNPAZAR

24.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 24830.00

Arçelik TM 9046 S Gurme Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik TM 9046 S Gurme Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
4 kademe
Var
Tek Yönlü

Arçelik TM 9046 S Gurme Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2400 W
• Isı Kademesi 4 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Gizli Menteşe Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Açma/Kapama Tuşu Değişken Kızartma Kontrolü Her Bölgeyi Eşit Kızartabilme Isıya Dayanıklı Gövde

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Seramik
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 1 kg

Arçelik TM 9046 S Gurme Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.