Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
4 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi Fiyatları

Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi - Inox

Satıcı: Gazioglu DTM | 25 yorum

6.930,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6930.27
Arçelik Tm 9946 I Tost Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

6.710,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6710.40
Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi

Satıcı: Emre Pazarlama

6.885,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 6885.45
Arçelik Tm 9946 I Inox Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: AYDENT AVM

7.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7079.10
Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

7.203,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7203.24
Arçelik TM 9946 I 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: GaziogluDTM

7.332,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 7332.35
Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi - Inox

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 25 yorum

7.493,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 7493.89
Arcelik TM 9946 I 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

7.582,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 7592.35
Arçelik Tm 9946 Inox Pro Tost Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

7.582,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7582.35
Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

7.582,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 7582.35
Arçelik TM 9946 I 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: adabeyazesyakampanya

7.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 7850.00
Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

8.132,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8132.00
Arçelik Tm 9946 Inox Pro Tost Makinesi

Satıcı: DM Dayanıklı

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8399.00
Arçelik TM 9946 I Pro Tost Makinesi 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

14 8599.00

Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
4 kademe
Var
Çift Taraflı

Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 4 kademe
• Kilitleme Mandalı Yok
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Gizli Menteşe Yapışmaz Plaka Açma/Kapama Tuşu Aşınmaya Karşı Dayanıklı Plakalar

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Döküm
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Ağırlık 4.75 kg
• Genişlik 37.5 cm
• Yükseklik 14.1 cm
• Derinlik 35.3 cm

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları TM 9946 I

Arçelik TM 9946 I Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.