Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Arnica Ayvalık Stil GH26261 Tost Makinesi Fiyatları

ARNICA GH26262 AYVALIK STIL GH26262 TOST MAKINESI SIYAH

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

2.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

1 2979.00
Arnica Ayvalık Stil GH26261 1000 W Çift Taraflı Granit Plakalı Rose Gold Tost ve Izgara Makinesi – Dayanıklı ve Şık Tasarım

Satıcı: Lura Türkiye | 19 yorum

2.988,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

2 2988.00
Arnica Ayvalık Stil GH26261 Tost Makinesi rose-gold

Satıcı: luraturkiye

3.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 3090.00
Arnica Ayvalık Stil Gh26261 Tost Makinesi Rose

Satıcı: LuraTürkiye

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3490.00
Arnica Ayvalık Stil GH26261 Tost Makinesi rose-gold

Satıcı: çeyizmağazası

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 3600.00
Arnica Ayvalık Stil Gh26261 Tost Makinesi Rose

Satıcı: Evonline

3.818,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3818.00
Arnica Ayvalık Stil GH26261 1750 W Tost Makinesi Rose

Satıcı: Burak Züccaciye

3.946,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 3946.00
Arnica GH26261 Rose Gold 1750 W Teflon Tost Makinesi

Satıcı: Burak Züccaciye

4.146,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4146.00
Arnica GH26262 Siyah 1750 W Granit Tost Makinesi

Satıcı: Burak Züccaciye

4.228,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4228.00
Arnica GH26262 Ayvalık Stil Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Burak Züccaciye

4.332,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 4332.00
Arnica Ayvalık Stil GH26262 Tost Makinesi Siyah

Satıcı: SARICAOĞLU DTM

5.331,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 5331.20

Arnica Ayvalık Stil GH26261 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arnica Ayvalık Stil GH26261 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Arnica Ayvalık Stil GH26261 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 1750 W
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Değişken Kızartma Kontrolü Isıya Dayanıklı Gövde Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları GH26261 GH26262

Arnica Ayvalık Stil GH26261 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.