Güç:
Kaplama Materyali:
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Arnica Tostika 4000 GH26210 Tost Makinesi Fiyatları

ARNICA Tostika 4000 Tost Ve Waffle Makinası GH26210

Satıcı: Lura Türkiye | 83 yorum

3.098,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3098.46
Tostika 4000 Waffle Ve Tost Makinesi Gh26210

Satıcı: LuraTürkiye

2.918,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2918.20
Arnica Tostika 4000 GH26210 Çıkartılabilir Plaka Teflon 1200 W 4 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: LuraTürkiye

3.158,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 3158.40
ARNICA Tostika 4000 Tost Ve Waffle Makinası GH26210

Satıcı: Digitalia | 83 yorum

3.198,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 3198.09
Arnica Tostika 4000 Waffle ve Tost Makinesi GH26210

Satıcı: LuraTürkiye

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3290.00
Arnica Gh26210 Tostika Waffle Tost, 1200 W, Inoks

Satıcı: LURA TÜRKİYE

3.291,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 3301
Arnica Tostika 4000 Waffle Ve Tost Makinesi Gh26210

Satıcı: Grundig Karşıyaka

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3499.00
Arnica Tostika 4000 Waffle ve Tost Makinesi GH26210

Satıcı: Ergençler Züccaciye

3.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3950.00
Arnica Tostika 4000 GH26210 Çıkartılabilir Plaka Teflon 1200 W 4 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: ergençler züccaciye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 3990.00
Arnica Tostika 4000 Waffle Ve Tost Makinesi Siyah

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

4.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 4250.00
ARNİCA GH 26210 TOSTİKA 4000 WAFFLE VE TOST MAKİNASI (Siyah)

Satıcı: Hepsibende

4.704,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 4704.00
Arnica Tostika 4000 Waffle Ve Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Akıllıelma

5.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 5250.00

Arnica Tostika 4000 GH26210 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arnica Tostika 4000 GH26210 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Tost Waffle
• Güç 1200 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Waffle Plakası Otomatik Sıcaklık Kontrolü Yapışmaz Plaka Isıya Dayanıklı Gövde

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• 180° Açılabilme Yok
• Ayarlanabilir Termostat Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Arnica Tostika 4000 GH26210 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.