Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
3 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Arzum AR2045 Tutto Granite Tost Makinesi Fiyatları

Arzum AR2045 Tutto Granite Izgara Ve Tost Makinesi 1800W, 4 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: HerKeseye | 218 yorum

2.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2880.00
Arzum Tutto Granite Izgara ve Tost Makinesi AR2045-S - Siyah

Satıcı: HerKeseye | 4 yorum

2.924,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2924.80
Arzum Ar2045-S Tutto Granite Izgara Ve Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Şehzade Online

2.954,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 2954.42
Arzum Tutto Granite Izgara Ve Tost Makinesi 4 Dilim Kapasiteli 1800W Siyah - Ar2045-S

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

3.219,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 3219.60
Arzum Ar2045-k Tutto Granite Izgara Ve Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: BÜYÜK FIRSAT

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3350.00
Arzum Ar2045-k Tutto Granite Izgara Ve Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: EV ALET TREND

3.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3390.00
Arzum AR2045 Tutto Granite 1800 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: hesaplimagaza

3.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 3399.90
ARZUM AR-2045 TUTTO IZGARA TOST MAKİNASI KIRMIZI

Satıcı: BÜYÜKK FIRSAT

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 3460
Arzum Ar2045-S Tutto Granite Izgara Ve Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Hesaplı Mağaza

3.479,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 3479.90
Arzum Ar2045 Tutto Granite Tost Makinesi Siyah

Satıcı: hesaplimagaza

3.524,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3524.90
Arzum Ar2045 Tutto Granite 1800 W Granit Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Hesaplı Ürünler

3.544,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 3544.30
Arzum AR2045 Tutto Granite 1800 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: gizerler

4.198,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 4198.88

Arzum AR2045 Tutto Granite Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR2045 Tutto Granite Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
3 kademe
Var
Tek Yönlü

Arzum AR2045 Tutto Granite Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 1800 W
• Isı Kademesi 3 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Arzum AR2045 Tutto Granite Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.