Güç:
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Arzum AR2052-S Tost Makinesi Fiyatları

Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: Kuzeypazarlama | 399 yorum

2.463,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2463.12
Arzum AR2052-S 750 W 2 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.472,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2472.08
Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: YeniseY

2.472,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 2482.08
Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.566,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2566.19
Arzum AR2052-S 750 W 2 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: YeniseY

2.594,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2594.11
Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli siyah

Satıcı: kuzeypazarlama

2.645,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 2645.19
Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: YeniseY

2.668,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2668.19
Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: Yenisey | 399 yorum

2.726,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2726.45
Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli siyah

Satıcı: YeniseY | 49 yorum

2.742,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 2742.49
Arzum AR2052 Tostçu Mini Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Mobiloom

2.775,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 2775.77
Arzum Ar2052-S Tostçu Mini Siyah Tost Makinesi

Satıcı: Gizerler

2.913,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2913.30
Arzum Ar2052-S Tostçu Mini Tost Makinesi Siyah

Satıcı: bilerekal

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 2949.00
Arzum Ar2052-S Tostçu Mini Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.016,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 3016.90
Arzum Ar2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 3035.00
Arzum AR2052 Tostçu Mini 750W Tost Makinesi 2 Dilim Kapasiteli, Siyah

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

3.019,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 3029.9

Arzum AR2052-S Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR2052-S Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Tost
• Güç 750 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yapışmaz Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• 180° Açılabilme Yok
• Ayarlanabilir Termostat Yok

TASARIM

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları AR2052-AG AR2052-DM AR2052-S

Arzum AR2052-S Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.