Güç:
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
3 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Arzum AR287 Tostani Tost Makinesi Fiyatları

Arzum AR 287 Tostani 1800 W Çift Taraflı Yanmaz Yapışmaz Kaplama, Çıkarılabilir Plakalı Kırmızı Izgara ve Tost Makinesi – Yerli Üretim

Satıcı: teknodeposu | 133 yorum

2.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2779.00
Arzum AR 287 Tostani 1800 W Çift Taraflı Yanmaz Yapışmaz Kaplama, Çıkarılabilir Plakalı Kırmızı Izgara ve Tost Makinesi – Yerli Üretim

Satıcı: Fullev | 133 yorum

2.923,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 2923.89
Arzum AR287 Tostani 1800 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: HerKeseye

2.933,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 2933.89
Arzum AR287 Tostani 1800 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: fullev

3.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 3059.00
Arzum Ar287 Tostani 1800 Watt Tost Makinesı - Kırmızı

Satıcı: teknodeposu

3.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 3109.00
Arzum Tostani 1800 W Tost Makinesikırmızı Ar287

Satıcı: Teknodeposu

3.539,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3539.50
Arzum AR287 Tostani Çift Taraflı Çıkartılabilir Plaka 1800 W 4 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Kipaş Avm

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 3999.00
Arzum AR287 Tostani Çift Taraflı Çıkartılabilir Plaka 1800 W 4 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: teknodeposu

4.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 4749.05
Arzum AR287 Tostani Izgara Ve Tost Makinesi-Kırmızı

Satıcı: SARICAOĞLU DTM

5.106,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 5106.30

Arzum AR287 Tostani Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR287 Tostani Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 1800 W
• Isı Kademesi 3 kademe
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Gizli Menteşe

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Arzum AR287 Tostani Tost Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tost Makineleri

Arzum AR287 Tostani Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.