Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Beko Floral TM 5046 CR Tost Makinesi Fiyatları

Beko TM 5046 CR Floral 2400 W Tost Makinesi Rose Gold

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

5.881,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 5881.54
Beko Tm 5046 Cr Floral 2400 W Tost Makinesi Rose Gold

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

6.066,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6066.20
Beko TM 5046 CR Floral 2400 W Tost Makinesi Rose Gold (Somon)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

6.127,74 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 6137.74
Beko TM 5046 C Beyaz 2400 W Döküm Tost Makinesi

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

6.248,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 6248.00
Beko Tm 5046 C Floral Tost Makinesi

Satıcı: Eren Ticaret Antalya

6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 6249.00
Beko Tm 5046 C Floral 2400 W Tost Makinesi Beyaz

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

6.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6260.00
Beko TM 5046 C Floral 2400 W Tost Makinesi beyaz

Satıcı: gumusticaretim

6.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6449.00
Beko TM 5046 CR Floral Çift Taraflı Çıkartılabilir Plaka Teflon 2400 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

6.497,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 6497.05
Beko Tm 5046 C Floral Tost Makinesi

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

6.503,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6503.80
Beko TM 5046 CR Floral Tost Makinesi rose-gold

Satıcı: anadolumagazalari

6.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6589.00
Beko TM 5046 C Floral Tost Makinesi - Beyaz

Satıcı: ELPA TİCARET | 58 yorum

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 6750.00
Beko TM 5046 CR Floral Tost Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI | 40 yorum

6.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 6839.00
Beko TM 5046 CR Floral 2400 W Tost Makinesi

Satıcı: NEŞE ŞEN BEKO

6.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 6860
Beko Tm 5046 Cr Floral Tost Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 7490.00
Beko TM 5046 CB Floral Siyah Tost Makinesi 8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 8399.00

Beko Floral TM 5046 CR Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Beko Floral TM 5046 CR Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Çift Taraflı

Beko Floral TM 5046 CR Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2400 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Gizli Menteşe Açma/Kapama Tuşu Aşınmaya Karşı Dayanıklı Plakalar Cam Kapak Kablo Sarma Yuvası

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Krem Mor Rosegold Siyah
• Ağırlık 5 kg
• Genişlik 37 cm
• Yükseklik 11.5 cm
• Derinlik 33 cm

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları TM 5046 C TM 5046 CB TM 5046 CR TM 5046 CW

Beko Floral TM 5046 CR Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.