Bosch TCG3323 Tost Makinesi

Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Bosch TCG3323 Tost Makinesi Fiyatları

Bosch Tcg3323 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

3.716,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 3716.10
Bosch 2000 W Siyah Tost Makinesi

Satıcı: KARDA

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3880.00
Bosch 2000 W Siyah Tost Makinesi

Satıcı: revnaonline

3.885,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3885.00
BOSCH TCG3323 Tost Makinesi Siyah

Satıcı: karda

4.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 4050.00
BOSCH TCG3323 Tost Makinesi Siyah

Satıcı: No1 Shopping Center

4.340,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 4340.59
Bosch TCG3323 2000 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: tozkoparanstore

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 4650.00
Bosch TCG3323 2000 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: kapidakifirsat | 8 yorum

4.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 4709.00
Bosch Tcg3323 2000W Antrasit Tost Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

4.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 4709.00
Bosch Tcg3323 2000 W Tost Makinesi Siyah

Satıcı: DURU EV ALETLERİ

4.849,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 4849.80
Bosch TCG3323 Siyah Tost Makinesi

Satıcı: SERGİ MOBİLYA BOSCH

4.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4850.00
BOSCH Et Izgarası, TCG3323, Mat Siyah, 2000 W, Termostat, 5 Katlı, 3 Pozisyonlu, Izgara veya Fırın, Taş Modu

Satıcı: EvPlus - Bosch Yetkili Satıcısı

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 5009
Bosch TCG3323 2000 W Tost Makinesi 5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 5299.00
Bosch Tcg3323 2000W Antrasit Tost Makinesi

Satıcı: Duru Ev Aletleri

5.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 5300.00
Bosch Tcg3323 Tost Makinesi Siyah 5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5449.00
Bosch TCG3323 Siyah Tost Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

5.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 5450.00

Bosch TCG3323 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch TCG3323 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Tek Yönlü

Bosch TCG3323 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Tuşu Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Parçalar Değişken Kızartma Kontrolü Hazır Işığı Her Bölgeyi Eşit Kızartabilme Oluklu Plaka Sıcak Tutma Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Alüminyum
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 3.7 kg
• Genişlik 39.9 cm
• Yükseklik 13.5 cm
• Derinlik 32.5 cm

Bosch TCG3323 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.