Bosch TCG4104 Tost Makinesi

Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Bosch TCG4104 Tost Makinesi Fiyatları

Bosch Tcg4104 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

3.671,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3671.10
Bosch TOST MAKİNESİ

Satıcı: HELVACIOGULLARI

4.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4025.00
Bosch TCG4104 2000 W Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: Üzümler | 96 yorum

4.135,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4135.50
Bosch TCG4104 2000 W Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: evises | 96 yorum

4.139,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4139.10
Bosch Tcg4104 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: haksamdtm

4.159,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4159.50
Bosch TOST MAKİNESİ

Satıcı: KARDA

4.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4175.00
Bosch TCG4104 Çıkartılabilir Plaka Alüminyum 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: duru ev aletleri

4.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4850.00
Bosch TCG4104 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: doganlardtm

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 4900.00
Bosch Tcg4104 Tost Makinesi 2000W

Satıcı: Miraç Bazaar

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 5000.00
Bosch TCG4104 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: asya06

5.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5249.00
Bosch Tcg4104 Tost Makinesi 2000W

Satıcı: senalpazar

5.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 5250.00
Bosch TCG4104 Çıkartılabilir Plaka Alüminyum 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: keskinlerevaletleri

5.750,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5750.40
Bosch Tcg4104 Tost Makinesi Kırmızı 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 5999.00
Bosch Tcg4104 Tost Makinesi Kırmızı 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5999.00

Bosch TCG4104 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch TCG4104 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Tek Yönlü

Bosch TCG4104 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Tuşu Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Parçalar Değişken Kızartma Kontrolü Hazır Işığı Her Bölgeyi Eşit Kızartabilme Oluklu Plaka Sıcak Tutma Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Alüminyum
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı
• Genişlik 33 cm
• Yükseklik 40 cm
• Derinlik 11.5 cm

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları TCG4104 TCG4215

Bosch TCG4104 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.