Conti CG-224 Tost Makinesi

Güç:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Conti CG-224 Tost Makinesi Fiyatları

Conti CG-224 2000 W Güçlü Inox Tost ve Izgara Makinesi Çift Taraflı Granit Plaka ile

Satıcı: HYM GROUP | 39 yorum

2.513,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2513.50
CONTI (050101702) CG-224 TOST VE IZGARA MAKINESI ANTRE

Satıcı: BAKSERLTD

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 2449.00
Conti CG-224 Tost Ye Tost ve Izgara Makinesi Gri

Satıcı: BAKSERLTD

2.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2575.00
Conti CG-224 2000 W Güçlü Inox Tost ve Izgara Makinesi Çift Taraflı Granit Plaka ile

Satıcı: ARYA DTM | 39 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2799.00
Conti CG-224 2000 W Tost Ve Izgara Makinesi inox

Satıcı: ARYADTM

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2799.00
Conti CG-224 2000 W Tost Ve Izgara Makinesi antrasit

Satıcı: hymgroup

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3000.00
Conti CG-224 Tost Ye Tost ve Izgara Makinesi Gri

Satıcı: Kipaş Avm

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 3399.00
CONTI (050101702) CG-224 TOST VE IZGARA MAKINESI ANTRE

Satıcı: Bims AVM

3.455,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 3455.04
Conti CG-224 Tost Ye Tost ve Izgara Makinesi Inox

Satıcı: Elektrotoptan

3.639,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 3639.99
CONTİ Conti CG-224 Tost Ye Tost ve Izgara Makinesi İnox

Satıcı: Elektro Toptan

3.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 3999.99
CONTİ Conti CG-224 Tost Ye Tost ve Izgara Makinesi İnox

Satıcı: Digicomshoop

4.424,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 4424.00
Conti CG-224 Tost Ye Tost ve Izgara Makinesi Gold

Satıcı: Digicomshop

4.424,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 4424.00

Conti CG-224 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Conti CG-224 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Tek Yönlü

Conti CG-224 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 1500 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Conti CG-224 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.