Güç:
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Conti CG-320 Bestost Tost Makinesi Fiyatları

Conti Cg-320 Bestost 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: Airyshop

3.344,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 3344.40
Conti CG-320 Bestost 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: Airyshop

3.636,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3636.53
Conti CG-320 Bestost 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: Airyshop

3.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 3869.00
Conti CG-320 Bestost 2000 Watt Izgara ve Tost Makinesi Inox

Satıcı: Airyshop

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 3999.00
Conti Cg-320 Bestost 2000 Watt Izgara Ve Tost Makinesi İnox

Satıcı: Digicomshop

4.313,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 4313.50
CONTİ Conti CG-320 Bestost 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: Airyshop

4.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4479.00
Conti CG-320 Bestost 2000 Watt Izgara ve Tost Makinesi Inox

Satıcı: Elektrotoptan

4.549,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

7 4549.99
Conti CG-320 Bestost 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: ElektroToptan

4.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 4800.00
Conti CG-320 Bestost 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: Makroreyon

4.859,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

9 4859.10
Conti Cg-320 Bestost 2000 Watt Izgara Ve Tost Makinesi Siyah

Satıcı: Digicomshop

4.874,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 4874.00
CONTİ Conti 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - Siyah

Satıcı: Digicomshoop

4.874,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 4874.00
Conti CG-320 Bestost 2000W 6 Dilim Tost & Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: Makroreyon

5.560,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 5560.97

Conti CG-320 Bestost Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Conti CG-320 Bestost Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Isıya Dayanıklı Gövde Isıya Dayanıklı Tutma Sapı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Conti CG-320 Bestost Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.