Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

CVS DN-2201 Hünkar Tost Makinesi Fiyatları

CVS Hünkar DN2201 Beyaz Izgara ve Tost Makinesi – 2000 W Güç, Ayarlanabilir Isı ve Çıkarılabilir Döküm Plaka

Satıcı: Şehzade Online | 60 yorum

1.278,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1278.69
CVS Dn 2201 Hünkar Tost Makinesi

Satıcı: Şehzade Online

1.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1170.00
Cvs DN2201 Gri 2000 W Teflon Tost Makinesi

Satıcı: Sehzade Online

1.222,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1222.00
Cvs Dn 2201 Hünkar 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

1.245,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 1245.10
CVS Hünkar DN2201 Beyaz Izgara ve Tost Makinesi – 2000 W Güç, Ayarlanabilir Isı ve Çıkarılabilir Döküm Plaka

Satıcı: Koza Gift | 60 yorum

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1300.00
Cvs DN 2201 Hünkar 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: ŞehzadeOnline

1.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1314.00
CVS Air Dn-2201 Hünkar Tost Makinesi

Satıcı: UNIQUECO STORE

1.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1550.00
CVS DN 2201 Hünkar 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: KOZAOUTLET

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1599.00
Cvs DN2201 Gri 2000 W Teflon Tost Makinesi

Satıcı: Burak Züccaciye

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 2899.00
Cvs Dn 2201 Hünkar Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: Burakzüccaciye

3.070,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 3070.50
Cvs DN 2201 Hünkar 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: burakzuccaciye

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 3450.00
CVS DN 2201 Hünkar Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: Burak Züccaciye

3.450,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3460

CVS DN-2201 Hünkar Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

CVS DN-2201 Hünkar Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

CVS DN-2201 Hünkar Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Geniş Izgara Yüzeyi

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

CVS DN-2201 Hünkar Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.