Fakir Pania Tost Makinesi

Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Fakir Pania Tost Makinesi Fiyatları

Fakir Pania Tost Makinesi- Roise

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

3.701,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 3711
Fakir Pania 1800 W Tost Makinesi Rosie

Satıcı: Hausport

3.642,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3642.24
Fakir Pania Tost Makinası Rosie

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

3.722,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3722.01
Fakir Pania Tost Makinası Rosie - Pembe

Satıcı: KLASEVİM | 33 yorum

3.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3735.00
Fakir Pania 1800 W Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: Hausport

3.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3779.00
Fakir Tost Makinesi Pania Rouge Mat Kırmızı

Satıcı: Ersan Home

3.804,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3804.60
Fakir Pania Tost Makinası Rosie - Pembe

Satıcı: Evde360 | 33 yorum

3.914,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3914.10
Fakir Pania Tost Makinesi Rosie 3.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3997.00
Fakir Pania 1800W Tost Ve Izgara Makinesi - Rosie

Satıcı: CarrefourSA

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 3999.00
Fakir Pania Tost Makinası Rosie

Satıcı: evde360

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4099.00
Fakir Pania Çift Taraflı Çıkartılabilir Plaka Alüminyum 1800 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Hausport

4.183,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 4183.61
Fakir Pania 1800W Tost Ve Izgara Makinesi - Rosie

Satıcı: Fakir Türkiye

4.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 4189.00
Fakir Pania 1800 W Izgara ve Tost Makinesi rose

Satıcı: HausportN11

4.217,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 4217.00
Fakir Pania 1800 W Izgara ve Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: ersanhome

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 4499.00
Fakir Pania Tost Makinesi Silver Stone

Satıcı: DAT TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM

5.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 5059
Pania Rosie 1800W Tost Makinesi 7.528,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 7538.24

Fakir Pania Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Pania Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Çift Taraflı

Fakir Pania Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 1800 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Parçalar Değişken Kızartma Kontrolü Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Alüminyum
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Fakir Pania Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.