Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Fiyatları

Fakir Taste N Joy Tost Makinesi 2000W 6 Dilim Granit Kaplama Ayarlanabilir Isı Izgara

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

4.021,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4021.96
Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Violet 2000W - Mor

Satıcı: Fakir Türkiye | 326 yorum

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 4299.00
Fakir Taste N Joy Tost Makinesi 2000 W Ayarlanabilir Isı Granit Görünümlü Yapışmaz Alüminyum Plaka - Gri

Satıcı: Fakir Türkiye | 326 yorum

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 4299.00
Fakir Tost Makinesi - Silver Stone

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4299.00
Fakir Taste N Joy 2000 W Tost Makinesi violet

Satıcı: fakirturkiye

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 4299.00
Fakir Taste N Joy Silver Stone 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: Fakir Türkiye

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 4299.00
Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Inox

Satıcı: Pandora Ticaret

5.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 5444.00
Fakir Taste N Joy Inox 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: SİZİN REYON

6.079,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6079.05
Fakir Taste N Joy Çıkartılabilir Plaka Granit 2000 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Sizin Reyon

6.143,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 6143.04
Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Inox

Satıcı: Yeşilyurt

6.418,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 6418.00
Fakir Taste N Joy 2000 W Tost Makinesi Rose Gold Teflon Plaka ile Kolay Pişirme Özelliği

Satıcı: NAXİN

7.303,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 7303.40
Taste N Joy Silver Stone Tost Makinesi 8.116,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 8126.47
Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Rosie

Satıcı: SARICAOĞLU DTM

8.287,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8287.10
Fakir Taste N Joy 2000 W Tost Makinesi Rose Gold Teflon Plaka ile Kolay Pişirme Özelliği

Satıcı: DijitalPazar

8.483,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 8483.14

Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Yok
• Diğer Özellikler Geniş Izgara Yüzeyi Yapışmaz Plaka Ayarlanabilir Isı Kontrolü Hazır Işığı Oluklu Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Fakir Taste N Joy Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.