Güç:
Isı Kademesi:
3 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Fantom TM 9000 Tost Makinesi Fiyatları

Fantom Tost Makinası Tm 9000

Satıcı: BULUTTABUL

2.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 2289.00
Fantom Tost Makinası Tm 9000

Satıcı: On8

2.295,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2295.30
Fantom Tost Makinesı Tm 9000

Satıcı: Buluttabul

2.298,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 2298.05
Fantom Grilletta TM 9000 Tost Makinesi (INOX) 2.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 2589.00
Fantom Grilletta Tm 9000 Tost Makinesi 2000 W Inox Renk Döküm Plaka ile Yağ Toplama Haznesi (8683684381348)

Satıcı: BuluttaBul | 4 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2599.00
Fantom Grilletta Tm 9000 Tost Makinesi 2000 W Inox Renk Döküm Plaka ile Yağ Toplama Haznesi (8683684381348)

Satıcı: Rossel Premium | 4 yorum

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2749.00
Fantom Tost Makinası Tm 9000

Satıcı: ON8

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 2799.00
Fantom Grilletta TM 9000 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: BuluttaBul

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 2999.00
Tost Makinası Tm 9000

Satıcı: BuluttaBul

3.813,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3813.20
Fantom TM 9000 Gri 2000 W Döküm Tost Makinesi

Satıcı: Rossel

4.571,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 4571.70
Fantom Grilletta TM 9000 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: kelepir-market

4.665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 4665.00
Fantom Tost Makinesı Tm 9000

Satıcı: Rossel Premium

4.665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 4665.00
Fantom TM 9000 Gri 2000 W Döküm Tost Makinesi

Satıcı: BULUTTABUL

5.034,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 5034.05

Fantom TM 9000 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Fantom TM 9000 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 3 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Çıkarılır Yağ Haznesi Isı Geçirmez Dış Yüzey Isıya Dayanıklı Tutma Sapı Spatula Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

Fantom TM 9000 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.